Piłka nożna, V-liga: Dominik Górka ratuje Orła

W trzeciej kolejce rozgrywek w meczu z Tempem Rzeszotary decydująca bramkę w ostatniej akcji meczu zdobył Dominik Górka

Tempo Rzeszotary - Orzeł Myślenice 3:4 (2:0), M.Sabała 58, M.Górka 68, Kasprzyk 74, D.Górka 90+4 Orzeł: Pajka - D.Górka, Mistarz, Kasprzyk, Lesiński (67 Maślak) - B.Łętocha (56 Święch), Ślusarz, M.Sabała, T.Sabała (62 Kański), Żak (75 Pyzio) - M.Górka

To był pierwszy gol tego zawodnika w seniorskiej drużynie. Dzięki niemu Orzeł wygrał to spotkanie 4:3.

W pierwszej połowie Orzeł stracił dwie braki co podcięło drużynie skrzydła. Gracze Tempa kontrolowali przebieg meczu.

W drugiej połowie piłkarze Orła zaczęli nadrabiać straty a worek z bramkami rozwiązał Mateusz Sabała, który po dośrodkowaniu z rożnego popisał się wolejem z lewej nogi. Chwilę później myśleniczanie prowadzili 3:2. Po rzucie wolnym Tempo zremisowało i utrzymywał się wynik 3:3.

W doliczonym czasie gry Mateusz Mistarz zakręcił obrońcą w prawym narożniku i dośrodkował na długi słupek, a tam nadbiegający Dominik Górka wyskoczył i mocną główką umieścił piłkę w siatce.

Po trzech kolejkach piłkarze Orła Myślenice z 6 punktami zajmują 5 miejsce w tabeli.