Piłka nożna, B-klasa: Górki pokonują wicelidera

Górki Myślenice pokonały wicelidera ligi - Grodzisko Raciechowice 2:0. Bramki dla myśleniczan zdobyli Jarosław Kuchnia i Łukasz Zając

Podopieczni Łukasza Zająca od samego początku przeważali, lecz do ostatniej minuty wynik był nierozstrzygnięty. Dobra gra w pierwszej połowie i szybka zdobyta bramka przez Górki pozwoliła im na skromne prowadzenie. W całym spotkaniu drużyna z Górnego Przedmieścia konstruowała więcej akcji podbramkowych i była dłużej przy piłce, lecz nie potrafiła podwyższyć wyniku. Dopiero w ostatnich chwilach po indywidualnej akcji bramkę przesądzającą o ostatecznym rezultacie zdobył Łukasz Zając.

Górki dzięki zwycięstwie tracą już tylko punkt do drużyny z Raciechowic i pewnie utrzymują trzecią lokatę w lidze.

Górki Myślenice 2:0 (1:0) Grodzisko Raciechowice
Bramki: 1:0 8’ Kuchnia as. Obierzyński, 2:0 90+3’ Zając as. Zięba
Skład Górki: Tomasz Stanach – Mariusz Wójtowicz, Arkadiusz Skawski, Bartłomiej Bednarz – Krzysztof Łętocha (65’ Sylwester Kisielewski), Mateusz Obierzyński (kapitan; 86’ Łukasz Zając), Paweł Dąbrowa, Vasilis Tomazos (73’ Kamil Plewa), Jarosław Kuchnia – Marek Zięba, Mateusz Biela; tr. Łukasz Zając
Skład Grodzisko: Dariusz Flak – Grzegorz Budyn, Paweł Furgał (65’ Grzegorz Rokosz), Jarosław Gajos (85’ Paweł Irzyk), Jakub Jamka, Kacper Kasprzyk (46’ Rafał Sałaja), Damian Nieckula, Wojciech Oleś, Adrian Piech, Mateusz Spytek, Robert Twardosz (69’ Bartłomiej Szymoniak); tr. Dawid Suder