Piłka nożna, B-klasa: Górki Myślenice kończą rundę jesienną na 2 miejscu

Zwycięstwem Górek zakończył się sobotni mecz z Sokołem Borzęta. Trzy bramki dla gospodarzy zdobył Marek Zięba

Do przerwy goście prowadzili 1:0. W drugiej połowie Sokół zdobył kontaktową bramkę, lecz Górki odpowiedziały na to dwoma trafieniami. Dzięki siódmemu zwycięstwie podopieczni Łukasza Zająca zdobyli 23 pkt, co jest najlepszym wynikiem w działalności klubu.

Sokół: G. Kępa - Bławut, Szybowski, M. Kasperek, Gruchacz, Urbanik (89 S. Kępa), Przęczek (33 Pilch), Żądło, G. Kasperek (64 Gajca), Serafin, Zięba (81 Frączek).
Górki: Podoba - Plewa, Skawski, Kisielewski (46 Klimas), Hudaszek, Obierzyński (69 Dąbrowa), Tomazos, Górka (46 Bednarz), Surlas, Zięba, Biela (64 Łętocha).

Górki Myślenice kończy rundę jesienną na 2 miejscu. To najlepszy wynik drużyny w historii. Lepszy od myśleniczan jest tylko Beskid Tokarnia, który zdobył 5 punktów więcej.