Piłka nożna, B-klasa: Górki kończą sezon na piątym miejscu

W ostatniej ligowej kolejce B-klasy myślenickiej Górki zmierzyły się z Sokołem Borzęta. Ostateczny rezultat z tego spotkania to remis 1:1

Bramkę dla gospodarzy zdobył Marek Zięba, który w tym sezonie strzelił 24 gole. Mecz rozpoczął się od wyrównanej gry. Już po 9. minutach ekipa z
Borzęty zdobyła pierwszego gola, wykorzystując błąd w kryciu
obrońców gospodarzy. Górki szybko doprowadziły do remisu i za wszelką
cenę chciały iść za ciosem, by zdobyć kolejne bramki.

Podopieczni Łukasza Zająca do przerwy mieli wiele korzystnych sytuacji, lecz żadna z nich nie skutkowała golem. Druga część meczu nie była już tak