Wygrali mecz inauguracyjny. Tymczasem klub publikuje film prezentujący historię Górek Myślenice

W meczu trzynastej kolejki B-klasy Górki Myślenice przed własną publicznością wygrały z Opatkowianką Opatkowice. Do sieci trafił również film pokazujący 10-letnią historię klubu z Górnego Przedmieścia

LKS Górki Myślenice – OSS Opatkowianka Opatkowice 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 38’ Łętocha – karny 2:0 49’ Obierzyński as. Plewa 3:0 88’ M.Ulman as. B.Zając
Górki: Krystian Kubiczek – Arkadiusz Skawski, Kamil Plewa, Rafał Bujas (60’ Mateusz Biela) – Andrzej Szlachetka (80’ Bartłomiej Zając) – Krzysztof Łętocha (66’ Marek Ulman), Mariusz Wyroba, Marcin Hudaszek (87’ Łukasz Zając), Mateusz Obierzyński, Dariusz Spórna – Marek Zięba. Ponadto na ławce: Tomasz Stanach, Wojciech Krawczyk, Jan Ulman

W Poniedziałek Wielkanocny odbył się mecz trzynastej kolejki B-klasy
Myślenice gr. I, w którym Górki przed własną publicznością grały z
Opatkowianką Opatkowice.

Pierwszą połowę cechował niezwykle wyrównany poziom każdej ze stron. Wynik otwarty został dopiero w 38. minucie, kiedy to pewnym strzałem z rzutu karnego
popisał się Krzysztof Łętocha. Do przerwy to gospodarze szczęśliwie prowadzili 1:0.

Na drugą połowę podopieczni trenera Zająca wyszli bardziej zmotywowani,
czego dowodem była ofensywna gra w pierwszym kwadransie. Kolejnego gola w 49. minucie strzelił Obierzyński. Ostateczny rezultat ustalił Marek Ulman, który strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w siatce.

Zwycięstwo Górek jest piątą wygraną w tym sezonie. Dzięki wygranej nad drużyną z Opatkowic, ekipa z Myślenic wróciła na piąte miejsce w tabeli.