Piłka nożna, A-klasa: Górki z trzecim z rzędu zwycięstwem

Górki u siebie podejmowały Skalnik Trzemeśnia. Wynik rozstrzygnął się w samej końcówce, a myśleniczanie ostatecznie wygrali 5:4

LKS Górki Myślenice - LKS Skalnik Trzemeśnia 5:4 (2:2)
Bramki: 1:0 26' Zięba 2:0 30' Biela 2:1 32' Zapała 2:2 33' Młynarczyk 2:3 51' Szydlak 3:3 55' Pietrzyk 4:3 88' Pietrzyk 5:3 90' Pietrzyk 5:4 90+4' P. Gzyl

Górki: Krystian Kubiczek - Bartosz Górka (55' Rafał Bujas), Kamil Plewa, Grzegorz Jamka - Tomasz Kania (80' Paweł Maślak), Mateusz Obierzyński (85' Michał Hajduk), Mariusz Wyroba, Marcin Hudaszek (kapitan; 65' Łukasz Zając), Mateusz Biela - Marek Zięba, Mateusz Pietrzyk

Skalnik: Kamil Skałka - Sebastian Olesek, Tomasz Górka, Paweł Mistarz, Dawid Młynarczyk (66' Mateusz Dąbrowski), Janusz Szydlak, Krzysztof Szydlak (75' Witold Trzepacz), Robert Zapała, Wojciech Dąbrowski, Mariusz Gzyl (84' Dawid Jasek), Piotr Gzyl

Wynik dopiero w 26. minucie otworzył Zięba. Chwilę później było już 2:0, a prowadzenie podwyższył Biela. Szczęście gospodarzy nie trwało zbyt długo, ponieważ niespełna trzy minuty później, goście doprowadzili do remisu za sprawą trafień Zapały i Młynarczyka.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy pierwszy raz w tym meczu wyszli na prowadzenie. Górki widząc, że mecz oddala się spod ich kontroli momentalnie wyrównali za sprawą gola Pietrzyka. Dla Mateusza nie były to jedyne trafienia, gdyż w samej końcówce zdobył kolejne dwie bramki, kompletując klasycznego hat-tricka.

Goście do końca wierzyli jeszcze w remis, jednak nie pomogła im nawet bramka z doliczonego czasu gry. Ostatecznym rezultatem spotkania było zwycięstwo gospodarzy 5:4.

W końcówce stalowymi nerwami wykazali się gospodarze, którzy tym samym triumfowali trzeci raz z rzędu. Myśleniczanie utrzymują tym samym siódmą pozycję w tabeli z dorobkiem 18 punktów.

W następnej kolejce czeka ich wyjazd do Kornatki, na spotkanie z czwartą Rokitą.