Piłka ręczna: UKS Jedynka pokonana jedną bramką

Juniorzy UKS Jedynka po wyrównanym spotkaniu i mimo odrobionych strat przegrała jedną bramką z drużyną UMKS PMOS Chrzanów

UKS Jedynka Myślenice - PMOS Chrzanów 28-29 (kat. Juniorów)

Początek zawodów był dla myśleniczan niezbyt pomyślny. Sporo strat i brak skuteczności w ataku spowodował, że piłkarze z Chrzanowa odskoczyli na 5 bramek. Z biegiem spotkania jednak to zawodnicy trenera Piątkowskiego zaczęli grać lepiej i spotkanie się wyrównało. Mimo dobrej gry do przerwy wynik brzmiał 15-10 dla gości.

Druga połowa rozpoczęła się od 3 bramek zdobytych przez Jedynkę. Zawodnicy zaciekle walczyli, dobrze zaczęła funkcjonować obrona zespołu. Na wyróżnienie w tym czasie zasługuje postawa w bramce Jakuba Ajchlera, który wybronił kilka sytuacji sam na sam i rzut karny.

Końcówka spotkania przyniosła dla wszystkich zebranych ogrom emocji i wrażeń. Na 40 sekund przed końcem spotkania na tablicy wyników widniał remis 28-28. W swojej ostatniej akcji zawodnicy Chrzanowa zdobyli bramkę. Myśleniczanie mimo ogromnego zaangażowania i walki nie zdołali dogonić przeciwników i spotkanie zakończyło się zwycięstwem 29-28 przyjezdnych.