Cheerleaderki z Myślenic trzecie podczas Grand Prix Polski

Cheerleaderki TG Sokół z kolejnej imprezy wróciły z medalami. W Grand Prix Polski wzięło udział 575 tancerzy i tancerek, mimo takiej konkurencji reprezentantki Myślenic nie wróciły z pustymi rękami

Kilka tygodni temu wróciły z Mistrzostw Polski oraz eliminacji do Mistrzostw Europy i Świata. Zaraz po nich rozpoczęły treningi do Grand Prix Polski Cheerleaders, które odbyło się 13 kwietnia. Wzięło w nich udział 575 tancerzy i tancerek.

Do finału dostały się 3 duety z TG Sokół. Zespół dziewcząt Jet zajął 3. miejsce. Brązowe medale zdobyła Anna Simsak i Marzena Suder. Duet juniorek młodszych Sara Orzechowska i Ola Siedlecka uplasował się w finale na miejscu 6, a Iza Szlachetka i Martyna Wójcik tuż za podium na miejscu 4. Trenerem dziewcząt jest Anna Simsak.