Dni Sułkowic otworzyły miesiąc festiwali [WIDEO]

W tym roku lipiec to miesiąc imprez i festiwali. Swoimi imieninami rozpoczęły go Sułkowice, które świętowały 50-lecie przyznania praw miejskich. Gwiazdami tegorocznych Dni Sułkowic był Kordian i Feel

W pierwszy weekend lipca odbyło się największe Dni Sułkowic. W ramach święta miasta odbywały się koncerty, występy, lunapark, degustacja potraw regionalnych oraz zabawa do białego rana.

W sobotę na głównej scenie zagrał pochodzący z nowosądecczyzny Kordian, natomiast w niedzielę wystąpił zespół Feel wraz ze swoim wokalistą Piotrem Kupichą. Ponadto na scenie można było zobaczyć Studio tańca VICTORIA, Uczniowski Klub Sportowy KATANA, Mała Elegia, Retro, Kapela Józka Ślusarza z Częstochowy, Studio Tańca R, Orkiestra Dęta, Zespół Ostatni w Raju, Świetlica Środowiskowa, Marta Kasprzyk wraz z kursantkami z klubu Sportowego M- Maximus, Aleksandra Kuźnia, Karolina Szczurowska , Zespół AVANTAGO, Dj’e: Paku, Peex, One-F, Cargo.

W najbliższy weekend czeka nas trzydniowa zabawa w Dobczycach, gdzie na scenie wystąpi m.in. Gromee, Czadoman, Mateusz Mijal i Damian Holecki.

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

  • 10.07.2019 - 17:24
    I ja tam byłem, piwka się napilem. Każdy kto chciał mógł się zabawić. Feel choć nie powalił na kolana to zagrali przyzwoicie. Najbardziej wkurzali mnie cwaniaczki przemycajacy alkohol i później jak to cwaniaczki i kozaki w grupie szukali zaczepki (wciskanie sie w kolejki i chamskie odzywki) ochrona powinna bardziej kontrolowac wchodzących, choć wiem że dla chcącego nic trudnego... Ogólnie festyn oceniam na plus, było lepiej niż rok temu mimo braku sztucznych ogni ale wiadomo że gmina zadlużona.
    10 3 Cytuj Zgłoś
  • 10.07.2019 - 22:35
    W tym roku to przypominało bardziej dni palczy niż Sułkowic
    3 7 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach