Portal Miasto-info.pl to pierwsze i jak dotąd największe internetowe przedsięwzięcie w powiecie myślenickim. To największy portal skupiający mieszkańców, wokół którego przez kilka lat powstawała silna i opiniotwórcza społeczność internetowa. Każdego dnia odwiedza nas kilka tysięcy internautów, publikując swoje artykuły, tworząc opinie i dyskutując na tematy poruszane w materiałach prasowych, blogach prowadzonych przez liderów opinii oraz na forum.

Oprócz stale aktualizowanych informacji z regionu, użytkownicy mogą tworzyć galerie fotograficzne, blogi, udzielać się na forum oraz przeglądać oferty firm działających na lokalnym rynku.

Miasto-info.pl

To codziennie aktualizowany serwis informacyjny zawierający:

1. Bieżące informacje
2. Największą w regionie bazę firm
3. Wywiady
4. Zapowiedzi wydarzeń kulturalnych, sportowych i rozrywkowych
5. Relacje z imprez
6. Tematyczne fora dyskusyjne i miejsce spotkań
7. Wciąż rozbudowywany zbiór artykułów i informacji o regionie
8. Bazy zdjęć

Jeżeli interesują Cię statystyki dotyczące portalu kliknij tutaj.

Zapraszamy również do odwiedzenia działu poświęconego REKLAMIE w Portalu Miasto-info.pl.

ZESPÓŁ MIASTO-INFO.PL

Redaktorem naszego serwisu może zostać każdy użytkownik, jednak najbardziej aktywni i zaangażowani zostaną włączeni do oficjalnego składu, a ich dane znajdą się w tym miejscu.

Patrycja Augustyn
- redaktor

Mariusz Drzyzga - Fotoreporter

Piotr Małysz - Fotoreporter